Anmar Display Design

Kim jesteśmy?

Nasza firma już od 1990 roku świadczy usługi w branży POSM na rynku polskim i zagranicznym. Mamy duże doświadczenie w produkcji stojaków reklamowych i wystawienniczych z drutu i metalu oraz elementów metalowych stosowanych w meblarstwie.

Świadczymy również usługi w zakresie:
- wykrawania na wykrawarce (obrysy, perforacje)
- cięcie, wypalanie i wycinanie laserem
- gięcie blach, profili i drutów
- spawanie i zgrzewanie
- malowanie proszkowe

Jesteśmy otwarci na projekty klientów indywidualnych, którzy chcieliby posiadać niepowtarzalne meble w swoim domu.  szczegóły >>

Wasz cel - nasza pasja.

Naszym celem jest dostarczanie usług o najwyższej jakości i standardzie. Posiadamy solidne zaplecze techniczne. Nasze produkty wykonujemy z doświadczeniem i pasją. Jesteśmy z naszym Klientem od momentu analizy potrzeb i profesjonalnego doradztwa, poprzez projekt i produkcję, po uzyskanie satysfakcjonującego wyrobu gotowego. W nasze produkty wyposażamy przestrzenie sklepowe, gabinety lekarskie, kosmetyczne, showroomy, hotele oraz mieszkania. Skala nie stanowi dla nas ograniczeń.

Wsparcie specjalistów

Dysponujemy bogatym parkiem maszynowym, jednocześnie ściśle kooperujemy ze specjalistami zajmującymi się drewnem, tworzywami sztucznymi oraz elektryką i nadrukiem, co pozwala nam realizować najbardziej złożony projekt. Wykorzystując zdobyte doświadczenie ciągle rozszerzamy naszą ofertę. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

Historia - Anmar display

realizacja

Realizacja produktu na zamówienie

 

Doświadczenie i umiejętności naszych inżynierów pozwalają nie tylko na wdrożenie elementów do produkcji na podstawie otrzymanej dokumentacji technicznej, ale również zaprojektowania wyrobu od podstaw.

1) OFERTA – ZAMÓWIENIE
Realizacja projektu rozpoczyna się od omówienia potrzeb i przedstawienia oferty na wykonanie detali. Jesteśmy w stanie przedstawić szacunkowa ofertę nawet na podstawie szkicu lub zdjęcia i założeń konstrukcyjnych.

2) PROTOTYPOWANIE
Dla nowych produkcji zawsze wykonujemy prototyp lub tzw. „sztukę produkcyjną”. Dzięki temu możemy wraz z Klientem omówić wyrób i ewentualnie wprowadzić ulepszenia.

3) REALIZACJA PROJEKTU
Dla każdego wyrobu tworzona jest indywidualna technologia wykonania. Kładziemy duży nacisk na powtarzalność, jakość i estetykę wykonania, aby dostarczyć naszym Klientom satysfakcjonujący produkt.

4) KONFEKCJA I PAKOWANIE
oferujemy kompleksowy montaż i pakowanie stojaków. Mamy duże doświadczenie w składaniu stojaków w skład, których wchodzą elementy wykonane z różnych materiałów (drewna, grafiki, PS itp.). Staramy się doradzić Klientowi sposób opakowania wyrobów, taki aby w czasie przechowywania i transportu wyrób nie zmienił swoich właściwości.

 

Wspolpraca1

Zapraszamy do współpracy przy różnego rodzaju wyrobach z elementów metalowych w szczególności wykonywanych na laserze, wykrawarce. Przyjmujemy zlecenia na produkcję produktów i komponentów wg przekazanej dokumentacji i specyfikacji technicznej, nasi projektanci wspierają naszych kontrahentów w zakresie rozwiązań technologicznych i materiałowych. Proponujemy rozwiązania techniczne oparte na wieloletnim doświadczeniu w obróbce metali, stali nierdzewnej, aluminium, drutu oraz profili metalowych, tak aby spełniały wymagania naszych klientów.

W systemie produkcji na zamówienie tj. podwykonawstwie, wyroby lub usługi są realizowane po otrzymaniu zamówienia od kontrahenta, ściśle wg jego wymagań. Jesteśmy w stanie wykonać zarówno produkty standardowe jak i te niestandardowe, wykonane z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Podejmujemy się także montowania dodatkowych elementów z plastiku, drewna lub innych materiałów. Po zrealizowaniu zleceń na produkcji, jakość wykonanych części, komponentów lub produktów jest zawsze sprawdzana wewnętrznym systemem kontroli.

Prawie 20 lat doświadczenia w realizacji produkcji wyrobów metalowych pozwala nam realizować nawet nietypowe zamówienia.

Dokumenty do pobrania >>>