Anmar Display Design

Kim jesteśmy?

Nasza firma już od 1999 roku świadczy usługi w branży POSM na rynku polskim i europejskim.Zajmujemy się produkcją stojaków reklamowych i wystawienniczych z drutu i metalu.

Wasz cel nasza pasja

Naszym celem jest dostarczanie usług o najwyższej jakości i standardzie. Posiadamy solidne zaplecze techniczne. Nasze produkty wykonujemy z doświadczeniem i pasją. Jesteśmy z naszym Klientem od momentu analizy potrzeb i profesjonalnego doradztwa, poprzez projekt i produkcję, po uzyskanie satysfakcjonującego wyrobu gotowego. W nasze produkty wyposażamy przestrzenie sklepowe, gabinety lekarskie, kosmetyczne, showroomy, hotele oraz mieszkania. Skala nie stanowi ograniczeń.

Wsparcie specjalistów

Dysponujemy bogatym parkiem maszynowym, jednocześnie ściśle kooperujemy ze specjalistami zajmującymi się drewnem, tworzywami sztucznymi oraz elektryką i nadrukiem, co pozwala nam realizować najbardziej złożony projekt. Wykorzystując zdobyte doświadczenie ciągle rozszerzamy naszą ofertę. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

Historia - Anmar display

Wspolpraca1

Zapraszamy do współpracy przy różnego rodzaju wyrobach z elementów metalowych. Przyjmujemy zlecenia na produkcję produktów i komponentów wg przekazanej dokumentacji i specyfikacji technicznej, nasi projektanci wspierają naszych kontrahentów w zakresie rozwiązań technologicznych i materiałowych. Proponujemy rozwiązania techniczne oparte na wieloletnim doświadczeniu w obróbce metali, stali nierdzewnej, aluminium, drutu oraz profili metalowych, tak aby spełniały wymagania naszych klientów.

W systemie produkcji na zamówienie tj. podwykonawstwie, wyroby lub usługi są realizowane po otrzymaniu zamówienia od kontrahenta, ściśle wg jego wymagań. Jesteśmy w stanie wykonać zarówno produkty standardowe jak i te niestandardowe, wykonane wg nowoczesnych technologii. Podejmujemy się także montowania dodatkowych elementów z plastiku, drewna lub innych materiałów. Po zrealizowaniu zleceń na produkcji, jakość wykonanych części, komponentów lub produktów jest zawsze sprawdzana wewnętrznym systemem jakości.

Prawie 20 lat doświadczenia w realizacji produkcji wyrobów metalowych pozwala nam realizować nawet nietypowe zamówienia.

Dokumenty do pobrania >>>