Współpraca

WSPÓŁPRACA

Jesteśmy otwarci na współpracę w zakresie dostarczania wyrobów metalowych oraz wyrobów łączących metal z innymi surowcami.

Nie boimy się wyzwań. Dla nas każdy wyrób jest inny, dla każdego opracowujemy indywidualną ofertę i technologię wykonania.

Naszym Klientom zapewniamy kompleksową obsługę od doradztwa i oferty, przez produkcję, po kompletację i wysyłkę.

Zachęcamy Państwa do kontaktu z nami drogą mailową, telefoniczną lub odwiedzenia naszego zakładu osobiście. Postaramy się udzielić odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania w zakresie wykonania mebli.

Dbając o jakość obsługi naszych Klientów wprowadziliśmy zbiór zasad dobrej współpracy.

Zapraszamy do zapoznania się z:
Ogólnymi warunkami sprzedaży , gdzie znajdą Państwo opis postępowania podczas ofertowania, przyjęcia i realizacji zamówienia, dostawy oraz postępowania reklamacyjnego. Staraliśmy się w prostych słowach przedstawić cały proces realizacji zamówienia, tak aby przebiegał on sprawnie i zakończył się dostarczeniem wyrobu zgodnego z Państwa oczekiwaniami.
Warunkami gwarancji i odpowiedzialności dostawcy, w których określiliśmy zakres odpowiedzialności za wykonane zlecenie. Znajdą tam Państwo określony okres gwarancji, zakres odpowiedzialności za konstrukcję i pokrycie wyrobu, jak również bezpieczny sposób przechowywania i konserwacji pozwalający na długie cieszenie się wszystkimi walorami wyrobu.
Formularzem reklamacji, który został opracowany aby skrócić drogę kontaktu w razie wystąpienia jakichkolwiek niezgodności w okresie gwarancji. Procedura zgłoszenia reklamacji opisana jest w Ogólnych warunkach sprzedaży. Zachęcamy do korzystania z tego formularza.

Prawie 20 lat doświadczenia w realizacji produkcji wyrobów metalowych pozwala nam realizować nawet nietypowe zamówienia.

dokumenty do pobrania:

Ogólne warunki sprzedażyWarunki gwarancji i odpowiedzialności dostawcyFormularz reklamacji

Ogólne warunki sprzedaży Warunki gwarancji i odpowiedzialności dostawcy Formularz reklamacji


Zapraszamy do współpracy!